grei.no : fotball : Styret i Fotballavdelingen :


Velkommen til styret i Grei Fotball

På disse sider vil du finne informasjon om hvem som er valgt inn i styret for denne perioden, samt hvilke roller og oppgaver de har i styret. Det vil også være oppdatert kontaktinformasjon for styrerpresentantene, samt aktivitetskalender hvor styremøtene fremkommer. Sportslig hilsenMorten SteenLeder Grei Fotball    


Styrets sammensetning

Følgende personer utgjør styret i fotballgruppa i 2012:

  Leder    
Thore Gjervig Kasserer Kvinneavdelingen thore.gjervig@chello.no 92 24 00 73
Svein Dahle Styremedlem Dommer svein.dahle@bga.oslo.kommune.no 90 19 74 64
Harry Bjørnevik Styremedlem Banekomiteen harry.bjornevik@bravida.no 90 19 05 84
Jan Fjelddalen Styremedlem Senioravdelingen jan.fjelddalen@no.ibm.com 93 42 84 22
Tom Løw Styremedlem Ungdomsavd. tom.low@tele2.no
Asgeir Moripen Styremedlem Ungdomsavd. amoripen@kraftfoods.com 93 25 14 02
Hilde Jacobsen Styremedlem Myggavdelingen himajaco@gmail.com 90 08 03 44
  Styremedlem Myggavdelingen
Ragnhild Uthus Styremedlem   rauthus@hotmail.com 98 48 01 86
Arild Nybakk Styremedlem Kvinneavdelingen arild.nybakk@nordcarrier.no 91 35 02 76

 

 





Pålogging
Brukerident: 
Passord: